TY qo'lda ishlaydigan operatsiya stoli ko'krak qafasi va qorin bo'shlig'i jarrohligi, KBB, akusherlik va ginekologiya, urologiya va ortopediya va boshqalar uchun javob beradi.
Ramka, ustun va taglik zanglamaydigan po'latdan yasalgan, tozalash oson va korroziyaga chidamli.
Mexanik operatsion stol pedal moy nasosi bilan ko'tariladi va tushiriladi, u muammosiz ishlaydi va xavfsiz va ishonchli. Boshqa barcha harakatlar mexanik uzatmalar yordamida amalga oshiriladi.
Ushbu gidravlik operatsion stol oyoq plastinkasini buklash, olib tashlash va ajratish mumkinligini talab qiladi va uni sozlash oson. U T shaklidagi asosga ega.
1.Aylanish funksiyasi
Qo'lda boshqariladigan operatsiya stolini 360° ga aylantirish mumkin, shifokorlar operatsiya paytida o'z holatiga qarab burchakni sozlashlari mumkin, bu esa operatsiya paytida operatsiya maydonini sezilarli darajada oshiradi. (Ixtiyoriy)
2.Egiluvchan holatga tez o'tish
Operatsiya stoli 200 ni talab qiladi°bel ko'prigi funktsiyasini almashtirish uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan tutqichni boshqarish orqali stol yuzasida bir vaqtning o'zida chiqib ketish (bükme).
3. Ikki qavatli stol usti
Stol usti ikki qavatli kompozit stol usti, past rentgen nurlanish koeffitsienti va yuqori aniqlikdagi istiqbol effektini talab qiladi.
4. Zanglamaydigan po'latdan yasalgan material
Ramka, taglik, ko'tarish ustuni va asosiy uzatish konstruktsiyasi 304 zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lib, uni tozalash va tozalash oson, kislota va korroziyaga chidamli bo'lib, uning hech qachon zanglamasligini ta'minlaydi.
5. Shlangi va qo'lda sozlash
Shlangi ish stolini ko'tarish va tushirish pedal moy nasosi turini qo'llaydi, u muammosiz ishlaydi va xavfsiz va ishonchli. Boshqa barcha harakatlar mexanik uzatmalar qutisi boshi tomonidan boshqariladi.
Pparametrlar
| Model elementi | TY qo'lda ishlaydigan operatsion stol |
| Uzunlik va kenglik | 2020 mm * 500 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 1010 mm / 760 mm |
| Bosh plastinka (yuqoriga va pastga) | 45°/70° |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 75°/ 15° |
| Oyoq plastinkasi (Yuqoriga /Pastga / Tashqariga) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Teskari Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yon tomonga egilish (chap va o'ng) | 20°/ 20° |
| Buyrak ko'prigi balandligi | ≥110 mm |
| Matras | Xotira matrasi |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 200 kg |
| Kafolat | 1 yil |
Sstandart aksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Anesteziya ekrani | 1 dona |
| 2 | Tana qo'llab-quvvatlashi | 1 juftlik |
| 3 | Qo'lni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 4 | Yelkada dam olish | 1 juftlik |
| 5 | Tizza uchun qo'ltiqtayoq | 1 juftlik |
| 6 | Qisqichni mahkamlash | 1 to'plam |
| 7 | Matras | 1 to'plam |