1.Ultra past pozitsiya
Oftalmologiya operatsiya stolining minimal balandligi 500 mm ga sozlanishi mumkin. Taniqli elektromagnit haydovchi tizimi barqaror, ishonchli va ish paytida shovqinsiz. Bu oftalmologiya va KBB jarrohligi uchun eng yaxshi tanlovdir.
2.Olinadigan bosh plastinka
Olinadigan bosh plastinka mexanik uzatmalar yordamida osongina boshqariladi.
Bosh taxta yostiqchasining o'rtasidagi botiq dizayn ergonomik talablarga javob beradi.
3. Keng sirt
Sirt kengligi 550 mm ga yetishi mumkin, bu esa bemorga uning ustida qulayroq yotish imkonini beradi
4. Moslashuvchan oyoq tugmasi
Orqa plastinka va oyoq plastinkasining burchagi oyoq tugmasi orqali sozlanishi mumkin, bu shifokor uchun oftalmologiya operatsiyasi paytida bemorning holatini eng ideal holatga moslashtirish uchun qulaydir.
5. Petal tormozi
Mexanik pedal tormozlari tezroq, qulay, xavfsiz va ishonchli.
6. Ixtiyoriy shifokor kreslosi
Shifokor kreslosi qo'ltiq osti, suyanchiq va o'rindiq balandligini sozlashi mumkin.
Parametrlar
| Model elementi | TDG-2 elektr oftalmik operatsiya stoli |
| Uzunlik va kenglik | 2080 mm * 550 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 700 mm / 500 mm |
| Bosh plastinka (yuqoriga va pastga) | 45°/ 90° |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 45°/ 20° |
| Oyoq plastinkasi (yuqoriga va pastga) | 45°/ 20° |
| Gorizontal surilish | 300 mm |
| Elektromotor tizimi | Jiecang |
| Kuchlanishi | 220V/110V |
| Chastota | 50Hz / 60Hz |
| Quvvat sig'imi | 1.0 kVt |
| Batareya | Ha |
| Matras | Xotira matrasi |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 200 kg |
| Kafolat | 1 yil |
Standart aksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Infuzion novda | 1 to'plam |
| 2 | Qo'ltiq taxtasi | 1 juftlik |
| 3 | Asboblar patnisi | 1 to'plam |
| 4 | Qisqichni mahkamlash | 1 to'plam |
| 5 | Matras | 1 to'plam |
| 6 | Oyoq tugmasi | 1 to'plam |