FD-G-2 ko'p qirrali akusherlik stoli akusherlik tug'ruq, ginekologiya tekshiruvi va operatsiyalari uchun keng qo'llaniladi.
Elektr yetkazib berish stolining korpusi, ustuni va asosi 304 zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lib, u korroziyaga chidamli va tozalash oson.
Oyoq plitalari ajratib olinadi, bu esa operatsiyadan keyingi tiklanishga yordam beradi.
Ikki tomonlama boshqaruv tizimi, nafaqat qo'lda ushlab turiladigan masofadan boshqarish pulti orqali, balki oyoq tugmasi orqali ham.
To'liq aksessuarlar, oyoqni qo'llab-quvvatlovchi versiyali standart versiya, pedallar, filtrli kir yuvish mashinasi va ixtiyoriy ginekologik tekshiruv chiroqchasi.
U shaklidagi taglik nafaqat operatsiya stolining barqarorligiga yordam beradi, balki shifokorning charchoqni kamaytirishi uchun oyoqlari uchun yetarli joy ham beradi.
1.Ikki tomonlama boshqaruv tizimi
Qo'l boshqaruvchisi va oyoq tugmasi operatsiya xavfsizligini ta'minlash va turli pozitsiyalarni amalga oshirish uchun ikkilamchi boshqaruvni amalga oshiradi.
2. Olib tashlanadigan oyoq plastinkasi
Elektr yetkazib berish stolining ajratib olinadigan oyoq plastinkasi operatsiyadan keyingi dam olishni osonlashtiradi va operatsiyadan keyingi og'riqni kamaytiradi
3.304 zanglamaydigan po'lat
Ginekologiya operatsiya stolining barcha qoplamasi yuqori sifatli 304 zanglamaydigan po'latdan yasalgan. Bardoshli, tozalash va dezinfektsiya qilish oson.
4.U shaklidagi taglik
Ginekologiya akusherlik stolining U shaklidagi asosi nafaqat asos va yer orasidagi aloqa maydonini oshiradi va uni yanada barqaror qiladi, balki charchoqni kamaytirish uchun tibbiyot xodimlarining ishi uchun yetarli oyoq maydonini ham beradi.
5. Ko'p qirrali aksessuarlar
Standart yelka suyanchig'idan tashqari, yelka kamarlari, tutqichlar, oyoq suyanchiqlari, oyoq pedallari, axlat idishi, ginekologik tekshiruv chiroqlari ham ixtiyoriy ravishda mavjud.
Pparametrlar:
| ModelMahsulot | FD-G-2 elektr yetkazib berish stoli |
| Uzunlik va kenglik | 1880 mm * 600 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 940 mm / 680 mm |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 45 °10° |
| O'rindiq plitasi (Yuqoriga va pastga) | 20° 9° |
| Oyoq plastinkasi tashqi tomonga | 90° |
| Kuchlanishi | 220V/110V |
| Chastota | 50Hz / 60Hz |
| Batareya | Ha |
| Quvvat sig'imi | 1.0 kVt |
| Matras | Choksiz matras |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 200 kg |
| Kafolat | 1 yil |
SstandartAksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Qo'lni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 2 | Tutqich | 1 juftlik |
| 3 | Oyoq plastinkasi | 1 dona |
| 4 | Matras | 1 to'plam |
| 5 | Chiqindilar havzasi | 1 dona |
| 6 | Qisqichni mahkamlash | 1 juftlik |
| 7 | Tizza uchun qo'ltiqtayoq | 1 juftlik |
| 8 | Pedal | 1 juftlik |
| 9 | Qo'l pulti | 1 dona |
| 10 | Oyoq tugmasi | 1 dona |