LEDD500700C+M ikki gumbazli LED operatsiya xonasi yoritgichini anglatadi.
O'rnatilgan kamera tizimi va tashqi osma monitor o'quv maqsadlarida ishlatilishi mumkin. Bu operatsiyalarni kuzatish va yozib olish imkonini beradi.
■ qorin bo'shlig'i/umumiy jarrohlik
■ ginekologiya
■ yurak/qon tomir/ko'krak qafasi jarrohligi
■ neyroxirurgiya
■ ortopediya
■ travmatologiya / shoshilinch tibbiy yordam YOKI
■ urologiya / TURP
■ ent/ Oftalmologiya
■ endoskopiya Angiografiya
1. Kamera tizimi
O'rnatilgan kamera, uni boshqa qo'llar bilan osib qo'yishning hojati yo'q.
2. Ushbu operatsiya xonasi yoritgichi tasvirlarni tez va yuqori sifatli suratga oladi va yetkazib beradi. 10X optik zum tufayli tasvirlarni har tomondan ko'rish mumkin.
3. Ushbu operatsiya xonasi yoritgichi operatsiya jarayonini ham yozib olishi mumkin. Undan o'quv va o'quv maqsadlarida foydalanish mumkin.
Monitor tizimi
1. Operatsiyani translyatsiya qilish orqali LEDD500700C+M operatsiya xonasi yoritgichi klinika xodimlariga steril maydonni buzmasdan sizning jarayoningizni kuzatish imkonini beradi.
2. O'rnatilgan kamera va monitorga ega operatsiya xonasi yoritgichi jarrohlik boshining yuqoridan ko'rinishini ta'minlaydi, shunda sizning jarrohlik guruhingiz butun dunyo bo'ylab jarrohlik muolajalarini baham ko'rishi mumkin.
Parametrs:
| Kamera | |
| Ruxsat | 210 megapikselli 1920(H)X 1080(V) |
| Aloqa rejimi | RS232 |
| Aloqa protokollari | HITACHI / SONY VISCA |
| Ulagich | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) mosligi 110/LVDS 30P |
| Sensor turi | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Skanerlash rejimi | Progressiv skanerlash |
| Kunduzgi va tungi tizim | Rangli/qora va oq/avtomatik |
| Minimal yorug'lik | Rang: 0.1Lux qora va oq: 0.01Lux |
| Sinxronizatsiya rejimi | o'zaro sinxronizatsiya |
| Video chiqishi | raqamli signal |
| SNR | ≥50dB (AGC O'CHIQ) |
| Ob'ektiv | |
| IRCUT | IRCUT ikki tomonlama filtrli avtomatik kommutatsiya |
| Optik linzalar | 10X f=5mm~50mm |
| maydon burchagi | Balandligi: 51.8° (gʻarb) ~5.86° (teranlik) V: 39.1° (gʻarb) ~4.4° (teranlik) |
| Funksiya | |
| ekspozitsiya rejimi | A/M |
| oq balans | Avtomatik |
| Fokus rejimi | A/M |
| nazoratni qo'lga kiritish | A/M |
| Rasm effekti | Avtomatik/rangli/qora va oq/salbiy |
| aks ettirish funksiyasi | Qo'llab-quvvatlash (gorizontal oyna + vertikal oyna) |
| tasvirni aylantirish | Qo'llab-quvvatlash |
| Keng dinamik | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektron deklanşör | 1/30 soniya ~ 1/10 000 soniya |
| kontrast nisbati | Sozlanishi mumkin |
| to'yinganlik | Sozlanishi mumkin |
| Tumanga qarshi funksiya | Qo'llab-quvvatlash |
| Chegaraviy | Qo'llab-quvvatlash |
| Umumiy spetsifikatsiya | |
| Olchamlari | 38.6 (W)* 41(H)* 64.6(L)mm |
| Ish harorati/namligi | ﹣10℃~50℃,10% RH~60% RH |
| Saqlash harorati/namligi | ﹣20℃~60℃,10% RH~80% RH |
| quvvatlantirish manbai | Shahar tok 12V±10% |
| quvvat sarfi | 3.5 Vt MAKSIMAL |
| Sof og'irlik | 110 g |
Monitor
| Asosiy parametr | |
| Ekran o'lchami | 21.5' |
| Orqa yoritish rejimi | LED |
| Ko'rsatish maydoni | 475.2 mm (kenglik) × 267.3 mm (balandlik) |
| Aspekt nisbati | 16:9 |
| Maksimal aniqlik | 1920×1080 |
| Displey rangi | 16,7 million |
| Piksel balandligi | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Yorqinlik | 300 CD/㎡ |
| Rasm kontrasti | 1500:1 |
| Ko'rish burchagi | 850/850/750/650 |
| Javob vaqti | 8MS |
| Maydon chastotasi | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Kirish va chiqish | |
| SDI IN | 1 |
| SDI OUT | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV OUT | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA kirish | 1 |
| HDMI kirish | 1 |
| YPbPr/YCbCr kiritish | 3(3×BNC) |
| RS232 kirish (ixtiyoriy) | 1 |
| Audio kiritish | 1 |
| Audio chiqishi | 1 |
| Rang tizimi | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Til | Xitoy/Ingliz/Fransuz/Nemis/Italiya/Ispan/ |
| Quvvatlantirish manbai | |
| Quvvat | Shahar 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Kutish rejimidagi quvvat | 5W |