TDY-1 elektr operatsion stoli ish paytida stolni ko'tarish, oldinga va orqaga egish, chapga va o'ngga egish, orqa plastinkani buklash va aylantirish kabi turli xil holatni sozlashni ta'minlash uchun elektr itarish tayoqchasi motorining operatsion tizimidan foydalanadi.
Ushbu ko'p funksiyali elektr operatsiya stoli qorin bo'shlig'i jarrohligi, akusherlik, ginekologiya, KBB, urologiya, anorektal va ortopediya kabi turli xil jarrohlik amaliyotlari uchun javob beradi.
1. Rentgen tekshiruvida mavjud
PFCC stol usti operatsiyalar paytida rentgen tekshiruvi uchun ishlatilishi mumkin. TDY-1 elektr operatsiya stoli 300 mm dan ortiq masofaga ko'chirilishi mumkin, bu operatsiya paytida C-qo'l uchun yaxshi istiqbol maydonini ta'minlaydi va rentgen plyonkali qutilar bilan ishlatilishi mumkin.
2. Ixtiyoriy ikki tomonlama boshqaruv tizimi
Qo'l boshqaruvchisi va ixtiyoriy panel boshqaruv elementlari jarrohlik amaliyoti uchun ikki tomonlama himoyani ta'minlaydi.
3. O'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi batareya
TDY-1 elektr operatsion stoli yuqori samarali qayta zaryadlanuvchi batareya bilan jihozlangan bo'lib, u 50 ta operatsiya ehtiyojlarini qondira oladi. Shu bilan birga, u maksimal xavfsizlikni ta'minlash uchun elektr energiyasini ta'minlash uchun AC quvvat manbaiga ega.
4. O'rnatilgan buyrak ko'prigi
O'rnatilgan bel ko'prigi, shifokorlar uchun safro va buyrak operatsiyalarini bajarish uchun qulay
Parametrlar
| Model elementi | TDY-1 elektr operatsion stoli |
| Uzunlik va kenglik | 2070 mm * 550 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 1000 mm / 700 mm |
| Bosh plastinka (yuqoriga va pastga) | 45°/ 90° |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 75°/ 20° |
| Oyoq plastinkasi (Yuqoriga /Pastga / Tashqariga) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Teskari Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yon tomonga egilish (chap va o'ng) | 15°/ 15° |
| Buyrak ko'prigi balandligi | ≥110 mm |
| Gorizontal surilish | 300 mm |
| Egiluvchanlik/Refleks | Kombinatsiyalangan operatsiya |
| Rentgen platasi | Ixtiyoriy |
| Boshqaruv paneli | Standart |
| Elektromotor tizimi | Jiecang |
| Kuchlanishi | 220V/110V |
| Chastota | 50Hz / 60Hz |
| Quvvat sig'imi | 1.0 kVt |
| Batareya | Ha |
| Matras | Xotira matrasi |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 200 kg |
| Kafolat | 1 yil |
Standart aksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Anesteziya ekrani | 1 dona |
| 2 | Tana qo'llab-quvvatlashi | 1 juftlik |
| 3 | Qo'lni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 4 | Yelka qo'llab-quvvatlashi | 1 juftlik |
| 5 | Oyoqni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 6 | Oyoqni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 6 | Buyrak ko'prigi tutqichi | 1 dona |
| 7 | Matras | 1 to'plam |
| 8 | Qisqichni mahkamlash | 8 dona |
| 9 | Uzoq mahkamlash qisqichi | 1 juftlik |
| 10 | Qo'l pulti | 1 dona |
| 11 | Elektr uzatish liniyasi | 1 dona |