Barcha qopqoq 304 zanglamaydigan po'latdan yasalgan, tozalash va dezinfektsiya qilish oson.
Yuqori yorug'lik o'tkazuvchanligi yuqori bo'lgan tolali material rentgen nurlari uchun mos keladi.
Kengaytirilgan matras dizayni bemorlarga operatsiya stolida qulayroq yotish imkonini beradi.
TDY-G-1 elektro-gidravlik ish stoli Tayvandan ilg'or gidravlik boshqaruv tizimini, ishonchli elektromagnit klapanlarni va moy nasoslarini qabul qiladi, jim va barqaror ishlashni ta'minlaydi.
1.Ultra-pastPpozitsiya
Ushbu elektr-gidravlik OR stolining eng past balandligi 520 mm ga sozlanishi mumkin, bu miya jarrohligi va ko'z jarrohligi uchun juda mos keladi. Ajratib olinadigan bosh plastinkasi kesish boshi ramkasi bilan operatsiya stolidan foydalanishga mos keladi.
2. Ikkita qo'shma bosh plastinka
Ushbu elektr-gidravlik OR stolining ikki bo'g'imli bosh plastinkasi bosh taxtaning balandligini erkin sozlashi mumkin, bu esa bemorga turli holatlarda operatsiyalarni bajarishda qulay bosh burchagiga ega bo'lish imkonini beradi.
3.Bayb- buyrakdaBtizma
O'rnatilgan buyrak ko'prigi yuqori kuchli PMMA materialidan tayyorlangan, turli pozitsiyalarga tezda erishadi va ish vaqtini sezilarli darajada tejaydi.
4. O'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi batareya
U 50 ta operatsiya ehtiyojlarini qondira oladigan yuqori samarali qayta zaryadlanuvchi batareya bilan jihozlangan. Shu bilan birga, maksimal xavfsizlikni ta'minlash uchun elektr energiyasini ta'minlash uchun AC quvvat manbaiga ega.
5. Mexanik tormozlar
Mexanik pedal tormozlari tezroq, qulay, xavfsiz va ishonchli
Pparametrlar
| Model elementi | TDY-G-1 Elektr-Gidravlik OR stoli |
| Uzunlik va kenglik | 2080 mm * 550 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 820 mm / 520 mm |
| Bosh plastinka (yuqoriga va pastga) | 45°/ 90° |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 80°/ 20° |
| Oyoq plastinkasi (Yuqoriga /Pastga / Tashqariga) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Teskari Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Yon tomonga egilish (chap va o'ng) | 15°/ 15° |
| Buyrak ko'prigi balandligi | 110 mm |
| Elektromotor tizimi | Tayvanlik Chaoger |
| Kuchlanishi | 220V/110V |
| Chastota | 50Hz / 60Hz |
| Quvvat sig'imi | 1.0 kVt |
| Batareya | Ha |
| Matras | Xotira matrasi |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 200 kg |
| Kafolat | 1 yil |
Sstandart aksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Anesteziya ekrani | 1 dona |
| 2 | Tana qo'llab-quvvatlashi | 1 juftlik |
| 3 | Qo'lni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 4 | Yelka qo'llab-quvvatlashi | 1 juftlik |
| 5 | Oyoqni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 6 | Oyoqni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 7 | Buyrak ko'prigi tutqichi | 1 dona |
| 8 | Uzoq mahkamlash qisqichi | 1 juftlik |
| 9 | Qisqichni mahkamlash | 8 dona |
| 10 | Qo'l pulti | 1 dona |
| 11 | Elektr uzatish liniyasi | 1 dona |
| 12 | Pedal | 1 juftlik |