TF gidravlik ginekologiya operatsiya stoli, korpus, ustun va taglik zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lib, yuqori mexanik mustahkamlik, korroziyaga chidamlilik bilan ajralib turadi va tozalash va dezinfeksiya qilish uchun qulaydir.
Ushbu gidravlik ginekologiya operatsiya stoli standart ravishda yelka suyanchig'i, yelka tasmasi, tutqich, oyoq suyanchig'i va pedallar, süzgeçli tuproq idishi va ixtiyoriy ginekologik tekshiruv chiroqchasi bilan birga keladi.
Shlangi ginekologiya operatsiya stolining balandligi pedallar yordamida sozlanishi mumkin, yotoqning qiyalik qismi esa tutqichni silkitib sozlanishi mumkin.
Tormoz bosilganda, yotoqning pastki qismidagi mahkamlangan taglik tushiriladi, bu esa yer bilan aloqa maydonini oshiradi va yotoqning barqarorligini ta'minlaydi.
U ginekologiya, akusherlik, urologiya va anorektal jarrohlikda keng qo'llaniladi.
1. Zanglamaydigan po'latdan yasalgan material
Shlangi ginekologiya operatsiya stolining asosiy korpusi, yon relslari, ko'tarish ustuni va asosi yuqori mexanik mustahkamlik, korroziyaga chidamlilik va oson tozalashga ega yuqori sifatli 304 zanglamaydigan po'latdan yasalgan.
2. Keng stol yuzasi
Shlangi ginekologiya operatsiya stoli yuzasining kengligi 600 mm ga yetishi mumkin, bu ma'lum bir tana turiga mansub odamlar uchun juda qulay va qulaylikni oshiradi.
3. Ko'p qirrali aksessuarlar
Standart yelka suyanchig'idan tashqari, yelka kamarlari, tutqichlar, oyoq suyanchiqlari, oyoq pedallari, axlat idishi, ginekologik tekshiruv chiroqlari ham ixtiyoriy ravishda mavjud.
4. Noyob sobit oyoq
Noyob operatsiya stolining o'rnatilgan oyog'i yer bilan aloqa maydonini oshiradi va gidravlik ginekologiyaning barqarorligini ta'minlaydi.
Parametrlar
| Model elementi | TF gidravlik ginekologiya operatsiya stoli |
| Uzunlik va kenglik | 1800 mm * 600 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Teskari Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 70°/ 11° |
| Kuchlanishi | 220V/110V |
| Chastota | 50Hz / 60Hz |
| Matras | Choksiz matras |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 173 kg |
| Kafolat | 1 yil |
SstandartAksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Qo'lni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 2 | Tutqich | 1 juftlik |
| 3 | Oyoq plastinkasi | 1 dona |
| 4 | Matras | 1 to'plam |
| 5 | Chiqindilar havzasi | 1 dona |
| 6 | Qisqichni mahkamlash | 1 juftlik |
| 7 | Tizza uchun qo'ltiqtayoq | 1 juftlik |
| 8 | Pedal | 1 juftlik |