TS-1 mexanik operatsion stoli zanglamaydigan po'latdan yasalgan bo'lib, u yuqori mexanik mustahkamlik, korroziyaga chidamlilik va oson tozalashga ega.
Shlangi haydovchi yordamida yotoq yuzasining balandligini sozlang va boshqa yordamchi vositalar yordamida orqa oyoq plastinkasining burchagini sozlang.
Shlangi operatsiya stolining T shaklidagi asosi barqaror va uzoq vaqt ishlaydigan shifokorlarga oyoq bo'shlig'ini yetarlicha berishi mumkin.
Turli iste'mol ehtiyojlariga ega odamlar uchun mos keladigan ikkita integral oyoq plastinkasi va bo'lingan oyoq plastinkasi mavjud.
1.T bazasi
Qo'lda boshqariladigan operatsiya stolining ergonomik T shaklidagi asosi nafaqat yaxshi barqarorlik va moslashuvchan harakatga ega, balki shifokorlarga uzoq muddatli ish paytida charchoqni kamaytirish uchun yetarli oyoq maydonini ham beradi.
2.O'rnatilgan buyrak ko'prigi
O'rnatilgan bel ko'prigi 110 mm ga ko'tarilishi mumkin, bu shifokorlar uchun buyrak operatsiyasini o'tkazish uchun qulaydir.
3. Turli xil aksessuarlar
Standart aksessuarlarga turli operatsiyalarni osonlashtirish uchun yelka tayanchi, yelka tayanchi, tana tayanchi, anesteziya ekrani va oyoq tayanchi kiradi.
4. Shlangi ko'tarish tizimi
U gidravlik boshqariladi va mexanik operatsion stol yuzasining balandligi oyoq pedali bilan sozlanadi. U muammosiz va jim ishlaydi. Elektr uzilgan bo'lsa ham normal ishlashi mumkin. Beqaror elektr energiyasi bo'lgan joylar uchun gidravlik operatsion stollarni tanlash mumkin.
5.Integral oyoq plastinkasi yoki bo'lingan oyoq plastinkasi
Umumiy oyoq plastinkasining oddiy versiyasi mavjud, narxi ham qulay. Shuningdek, yuqoriga va pastga sozlanishi mumkin bo'lgan va turli xil pastki oyoq-qo'l operatsiyalarini osonlashtirish uchun tashqariga kengaytirilishi mumkin bo'lgan ikkiga bo'lingan oyoq plastinkasi ham mavjud.
Pparametrlar
| Model elementi | TS-1 mexanik operatsiya stoli |
| Uzunlik va kenglik | 1980 mm * 500 mm |
| Balandlik (yuqoriga va pastga) | 950 mm / 750 mm |
| Bosh plastinka (yuqoriga va pastga) | 45°/ 90° |
| Orqa plastinka (yuqoriga va pastga) | 75°/ 30° |
| Oyoq plastinkasi (Yuqoriga /Pastga / Tashqariga) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Teskari Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Yon tomonga egilish (chap va o'ng) | 20°/ 20° |
| Buyrak ko'prigi balandligi | ≥110 mm |
| Matras | Xotira matrasi |
| Asosiy material | 304 zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal yuk hajmi | 200 kg |
| Kafolat | 1 yil |
Sstandart aksessuarlar
| Yo'q | Ism | Miqdorlar |
| 1 | Anesteziya ekrani | 1 dona |
| 2 | Tana qo'llab-quvvatlashi | 1 juftlik |
| 3 | Qo'lni qo'llab-quvvatlash | 1 juftlik |
| 4 | Yelkada dam olish | 1 juftlik |
| 5 | Tizza uchun qo'ltiqtayoq | 1 juftlik |
| 6 | Qisqichni mahkamlash | 1 to'plam |
| 7 | Matras | 1 to'plam |